`ello sunt un mare fan Justin Bieber love struck. credeti ca el v'a tine un concert in Romania. sau vine si eu nu stiu. daca da va rog imi spuneti data cat costa un bilet si in ce oras(+judet happy )

32 răspunsuri:
| PurplePearl a răspuns:

Da vine in 2011:) http://twitpic.com/1ckgab/full...un bilet costa de la 150(sau chiar 200) in sus...in mod sigur va veni in bucuresti:(

| misteriousgirl a răspuns:

Peste 200 de persoane au facut un video care a fost trimis lui justin pe utube, facebook, twitter, twitvideo, myspace si sa speram ca il va vedeahappy acel material continea materiale in care noi ii spuneam cat de mult il iubeam si ca il vrem in romania=)