| anonim_4396 a întrebat:

Cand vine Justin Bieber in Romania, si cat costa un bilet? Daca aflati ceva scrieti-mi aicea

(dau funda)

12 răspunsuri:
| lunarwolf a răspuns:

Daca vine Gaystin in 'minunata' noastra tara si auzi de ceva gen 'o anti-fana satanista i-a bagat cutitu'-n p**a, i-a mutilat fata de cartof si i-a smuls mopu' din cap' sa stii ca am fost eu.laughing

Sorry for the fans! Dar, priviti partea buna : mai mult de 1/3 din natiune o sa fie multumita ca, datorita mie, o sa fie cu o pacoste mai putin pe Planeta.

Thumbs up for me! thumbs up

| justagirlll a răspuns:

Http://www.agentia.org/......-7662.html

o sa vina prin aprilie, dar inca nu s-a stabilit data

| Sperman a răspuns:

Daca vine in Romania sigur nu mai pleaca viu de aici. laughing

| ArcticMonkey a răspuns:

@EvilBite : Vreau sa te ajut sa scapam lumea de biberon!
Eu imi iau cutitul si tu iti iei pusca=Victorie sigurarolling on the floor!

| Șttefania a răspuns:

Si eu as vrea sa stiu.

| DyaNa1337 a răspuns:

Vine pe 21-12-2012 si un bilet din cate am auzit va costa 300 lei happy adica 3 milioane vechi cel mai ieftin

| alin4096 a răspuns:

Vine pe 21-12-2012 si un bilet costa cat o vaca cu lapte!

| armand3004 a răspuns:

Si eu vreau sa stiu, ca sa il impusc.

| deea_4470 a răspuns:

Vine maine seara,fuguta sa cumperi bilete. straight face
Off, Doamne daca era sa vina nu se anunta la Tv? Off, Doamnee nu stii sa te documentezi de pe internet?
oh go on

Răspuns utilizator avertizat
| MariaaIvan a răspuns:

Daca nu va place justin tineti-va gura. fata va intrebat pur si simplu cand vine si cat costa un bilet. nu va cerut parerea x-( iar tu EvilBite mai bine taci, scuza-ma ca-ti spun dar chiar nu avem nevoie sa mai iei o pacoste dupa planeta. si lasati-va de com-uri daca vreti sa faceti numai negative. si da ma bag pentru el pentru ca asa fac belieber-iwinkingwinkingwinking

| lovemy a răspuns:

Vine in aprilie 2011, biletul costa 300de lei, 3 milioane