| Gabriella_Alina_1974 a întrebat:

Cam cat costa un bilet VIP la Justin Bieber(in lei)? Stie cineva daca vine in Romania in 2013?(fara raspunsuri "inteligente" de la hateri)Fundahappy

2 răspunsuri:
| MrAlex a răspuns:

Nu este nici un zvon cum ca JB ar veni aici, nimic planuit, ba din cate am inteles el incepe un turneu european dar Romania nu este inclusa

| daiana99ana a răspuns:

Buna. si eu sunt fana JB. Nu vine anul asta in Romania sad... si pretul biletelor variaza in functie de tara. FUNDA.happy