| Gabigabyi a întrebat:

Era la televizor pe kiss tv sau alte canale de hituri o piesa mai nouă cred ca din 2020 sau 2021. În video sunt mai multe fete imbracate mai sexy, una din ele tin minte o secvență în care avea batic pe cap legat că o babuta. Celelalte aveau cred ca niste ciorapi de plasă sau ceva asemanator, fuste scurte si faceau miscari mai senzuale. Cei care va uitati des pe canalele de muzică sigur știți. Cum se numeste piesa?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai fi zis ca e de prin 2014-15, as fi crezut ca e asta: https://youtu.be/waU75jdUnYw

| Gabigabyi explică (pentru anonim_4396):

Nu. În piesa aceea canta o femeie. Piesa e in engleza, a apărut si la tv