| ♥ ѕოiℓε ƒօг ოεε ♥ a întrebat:

ce credeti ca faceau oamenii pe vremea cand nu aveau televizor?

Răspuns Câştigător
| Barajag a răspuns:

Se plimbau prin parcuri, ascultau muzica la radio, crezi ca nu se gaseau metode de a-si omori timpul? Oho, mai multe decat acum, cand ai de toate si nu sti ce sa mai faci.

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Isi dadeau cu pumnii in cap aveau oase cu care se jucau si faceau orice pe acolo

| Chrristina a răspuns:

Ascultau radioul. :]

| Helăăău a răspuns:

Navigau pe internet laughing

| shadovv a răspuns:

Stateau la calculator...

| Wilder a răspuns:

Pe vremea aceea aveau radiouri.Deci ascultau la radio(mai ales cand ploua)...

| Doddel a răspuns:

Multe lucruri, pe vremurile alea se muncea zdravan

| Ervin a răspuns:

Lucrau.sau se jucau.de ce crezi că bătrânii nu știu pe aparaturi şi nu le plac? pe vremea lor se jucau cu alţi copii

| Mihaelaa98 a răspuns:

Se uitau pe pereti zi ziceau

Ce emisiune tare rolling on the floor)))

| change12 a răspuns:

Se jucau cu psp-urile

| RUMBURAK a răspuns:

Munceau, mancau, dormeau, se plimbau, se vizitau. orice in afara de a se uita la televizor.se citea mult mai mult.

| SatanaInIzmene a răspuns:

Incercau sa-l inventeze.

| Aicilef a răspuns:

Citeau

| emilie_8883 a răspuns:

Se uitau unii la altii si radeau la fetele lor ^-^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand nu exista televiziune, oamenii scriau carti, si se jucau de a televiziunea in viata reala. Acum ceea ce vedem la tv stim ca este fals. Dar unii nu stiu ca la tv apare doar ce vor "proprietarii" sa arate acolo.

Răspuns utilizator avertizat