| mustard a întrebat:

Era o formatie romaneasca, cred ca pe la mijlocul anilor '90, care cantau ceva gen house-electro si au avut un videoclip la o melodie (cred ca singura lor melodie) in care solista lua masa cu cineva (nu sunt sigur) si totul era intunecat. Melodiea lor semana putin cu "Hide U" cantata de Kosheen.
Dar imi aduc aminte ca solista avea un nas putin proeminent.
Si cred ca numele formatiei incepea cu "s".
Stiu ca nu prea sunt detalii, dar isi aminteste cineva de ei, cum se numeau si numele melodiei?

8 răspunsuri:
| alexa a răspuns:

Spin-Nimeni pe drum, Ploaia cam astea erau cunoscute. uite aici http://www.youtube.com/watch?v=K8abN03FUGU&feature=related. In dreapta gasesti mai multe

| Barajag a răspuns:

Cred ca se numeste "Spin", numele melodiei nu mi-l aminteschappy

| andreiano a răspuns:

Nu stiu despre cine e vorba, dar sigur nu e Spin. Ăştia în nici un caz nu cântau house-electro.

http://www.youtube.com/watch?v=uOh2CJdRurg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cappucino. se numea happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=AHr4eyrWB5Y
Cred ca te referi la Dj raoul si Alina (Jais), dar era colaborare nu trupa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=AHr4eyrWB5Y
Dj Raoul cu Alina (jais), colaborare.

| spygirl a răspuns:

X-IT - Nebuna sunt eu