| inna a întrebat:

Era o melodie cantata de o fata, in refren erau versurile i can't live without you i can't breathe without you ...stie cineva cine o canta si cum se numeste melodia? Ms

Răspuns Câştigător
| aragon18 a răspuns:

Activ - Without you. cred big grin

7 răspunsuri:
| MM a răspuns:

Kelly Clarkson - I Can't?
Ken Lee nu e varianta bulgara a melodiei Without you, e varianta cantata dupa ureche de cineva care nu are habar de limba engleza.

| viatadecacatt a răspuns:

E activ-without youbig grin

| MisterKat a răspuns:

Pe fata aia o cheama Mariah Carey si melodia se numeste Without You(adica "Fara tine"). Poti sa cauti si varianta bulgara a acestei melodii- Ken Lee - cauta pe www.youtube.com!

O zi faina!

Daniel.

| Andreea_7493 a răspuns:

Nu e asta http://www.youtube.com/watch?v=_mNKXC4MhoU? Lindsay Lohan-Over

| Andreea_7493 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=_mNKXC4MhoU nu e asta? lindsay lohan-over

| Andreea_7493 a răspuns:

Scuza-ma ca am postat de 2 ori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dj Rynno, Sylvia, Phelipe- Breathe again? :-?
http://www.youtube.com/watch?v=g-gCPJex0lo