| s1ge123 a întrebat:

Era o melodie cu Eminem, care canta cu o fata despre un copil de pe strada care a gasit o familie si familia l-a primit si a distrus toata casa, stie
cineva cum se numeste?

4 răspunsuri:
| sandumirel98 a răspuns:

Poate cânta David Guetta ft. Sia - Titanium!

| AFR81 a răspuns (pentru sandumirel98):

Ce-i drept, se aseamana foarte mult vocea lui Eminem cu cea a Siei laughing

| s1ge123 explică (pentru sandumirel98):

laughing nu, nu e ce caut eu. Melodia asta o stiu. Canta eminem, ce putin cu el semana cu rihana sau nu stiu cine si erau versurile ceva de genu, adica refrenu: real all about it, real all about it, ooo, o ooo o,... Etc laughing

| s1ge123 explică (pentru sandumirel98):

Baa laughing era Profesor Green, nu eminem laughing gata am gasit melodia, dar mersi oricum, ai funda, uite: https://youtu.be/-_oLfC5Z_Ys daca vrei sa o asculti :-)