| Silly a întrebat:

Era o melodie dar nu stiu cum se numea avea un ritm de vara/plaja cred ca e mai veche...si refrenu era cam asa: I dreaming on L. A... L. A, I dreaming on the sun etc. Stiti melodia? Dau funda si vot+nu stiu sigur daca chiar asa erau versurile

1 răspuns:
| iricool1996 a răspuns:

Cred ca stiu:something about the sunshine ann margaret.Nu sunt sigura, mai ales ca versurile nu le stii, dar este o melodie de vara care cred ca o sa-ti placa.