| CriCri a întrebat:

Era o melodie in chineza (cred) la care imi amintesc doar ca in video era vorba despre un cuplu. Dar fata isi pierde vederea din cauza unui accident(nu de masina) si cei doi se cearta. Ceva mai tarziu fata primesete niste ochi noi.Mult timp dupa isi da seama ca ochii primiti erau ai baiatului cu care ea se certase. Funda celui care imi zice cum se numeste melodia sau da un link cu aceasta.

Răspuns Câştigător
| KarmaPolice a răspuns:

Cred ca de asta zici http://www.youtube.com/watch?v=M5XyBnpgQX4
Because I'm a girl se numeste melodia dar nu stiu de cine este cantata

1 răspuns:
| Pєтяσηєℓα a răspuns:

O am si euhee hee...Se numeste Kiss-j-entercom