| mariomusicdeva a întrebat:

Era o piesa despre o fata care era in spital iar el canta despre ei, despre ea. Din cate imi aduc aminte el se numea DJ nu mai stiu cum. Cred. Melodia avea pe fundal sau doar pe refren niste voci dinalea subtiri. Era o melodie trista. Vreau neaparat sa stiu cum se numeste melodia sau macar cel care o canta. E destul de veche.

Răspuns Câştigător
| pampam18 a răspuns:

DJ Ironik - Stay with me
http://www.youtube.com/watch?v=34HWz_2Qo2Q
Melodia incepe pe la 0:35
Cred ca la asta te referi.

| mariomusicdeva explică (pentru pampam18):

DA! Funda! Mersi mult.

| pampam18 a răspuns (pentru mariomusicdeva):

N-ai pentru ce si mersi si eu pentru funda big grin

5 răspunsuri:
| Mocanu_Andreea_1997 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=yEyj-CkcvPM
nu stiu sigur daca e asta dar sper sa te ajute cu ceva

| mariomusicdeva explică (pentru Mocanu_Andreea_1997):

Nu e aia piesa. Basshunter este cunoscut. Despre cine vorbesc eu nu era asa cunoscut pana o facut piesa aia si a aparut la televizor. Dupaia nu am mai auzit nimic despre el. Nicio piesa noua nimic. Am uitat sa zic ca era si Hip-Hop piesa.

| mariomusicdeva explică:

Asta o stiu ca Basshunter este cunoscut. Despre cine vorbesc eu nu era asa cunoscut dar cu piesa aia a aparut si la televizor. Si am uitat sa zic ca era si Hip-Hop.