| Luissa123 a întrebat:

Cum se numeste melodia din reclama aia in care barbatul canta la pian intr-un fel de tufisuri patrate o melodie pe spaniola sau italiana... funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia este compusa special pentru reclama Peroni Nastro Azzurro de catre un compozitor sicilian. Insa in curand, ea va fi disponibila sub forma de ringtone.

Se numeste Casca un mambo.

o uite aicea si o traducere in engleza http://lyricstranslate.com/ro/forum/peroni-commercial-song

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Reclama la berea Peroni, nu? Off...si mie imi place melodia aia si am turbat cautand-o, dar n-am gasit-o pe nicaieri. Nici nu prea am de ce sa ma agat la cautare.

| WoOdS a răspuns:

Nastro Azzurro - "Vivi la Vita"