| Mariutsssa a întrebat:

Era o reclama la radio la x factor sau vocea romaniei(nu mai tin minte), si pe fundal canta o fata o melodie ce va de genul"and i say hey yey...hey yeah" si nu era cea de la 4 non blondes. Daca stiti despre ce este vorba va rog sa imi spuneti.big grinbig grinbig grin

8 răspunsuri:
| Mia999 a răspuns:

Mamasita-love sessionsmug
bye!

| Mariutsssa explică:

Stiu melodia asta, dar cea despre care vorbesc eu nu e house.
Multumesc oricumbig grinbig grin

| paupaulapau a răspuns:

Si eu caut melodia asta! e ceva mai jazz/oldies style nu? big grin deci nu dau nicicum de ea! big grin

| paupaulapau a răspuns:

Si eu caut melodia asta! e ceva mai jazz/oldies style nu? deci nu dau nicicum de ea! daca afli care, te rog sa ma anunti si pe mine. multumesc.

| paupaulapau a răspuns:

Si eu caut melodia asta! e ceva mai jazz/oldies style nu? Deci nu dau nicicum de ea! Daca afli care, te rog sa ma anunti si pe mine. Multumesc.

| Mariutsssa explică (pentru paupaulapau):

Scuze de intarziere...Sa stii ca am gasit melodia pe care o cautam, si sincer, sper sa fie si cea pe care o cauti tutongue. Alanis Morissette-Ironic

| fear13 a răspuns:

Buna, dar piesa care e pe fundal in reclama de saptamana asta o stie cineva? Mersi mult!

| simonas a răspuns:

Suna ca OutKast - Hey ya! big grin