| Messyhair a întrebat:

Era un videoclip mai vechi cu o fata care mergea pe strada cu o inima uriasa si stiu ca aceasta inima se tot micsora. Stie cineva despre ce videoclip/melodie vorbesc?

Răspuns Câştigător
| Messyhair explică (pentru PrinţulMîşkin):

Intr-adevar. Este primul link. Multumesc! Chiar nu mai stiam cum se numeste melodia si nici cine o canta. Dar o vedeam mereu la tv acum cativa ani.

| Messyhair explică (pentru PrinţulMîşkin):

Este primul link, intr-adevar. Multumesc!

| PrinţulMîşkin a răspuns (pentru Messyhair):

Eram sigur! Fundă de ce nu mi-ai dat? big grin Eu chiar zilele trecute vorbisem cu cineva de el : ) ), e un videoclip foarte special, părerea mea. Pa pa!

| Messyhair explică (pentru PrinţulMîşkin):

Scuze,uitasem happy