| Diana_2035 a întrebat:

Eram la cumparaturi, iar la radio am auzit o piesa (If I could build my world around you baby...), am cautat-o pe internet, dar in zadar. Piesa e mai nouta (cred)si nu e cantata de mer nu mai stiu cum. Va rog ajutati-ma crying.

3 răspunsuri:
| alexcandy999 a răspuns:

Free Deejays-Around the world asta?

| Diana_2035 explică:

Nu e niciunul dintre raspunsuri! oricum mersi ...melodia era cantata de un tip,era noua, si era ceva de genul If I could build my worl around you, I build my world around you

Întrebări recente