| MonsterPassion a întrebat:

Este adevarat ca cei de la Specii s'au impacat cu Kazi Ploae? big grin

Răspuns Câştigător
| fratelen a răspuns:

Intr-un fel. totu' a inceput cand a aparut kazi in videoclipul lui Chimie ( I&I cu Bean si Flou Rege ). dupa Dragonu' a zis la cateva concerte " pace pentru omul meu Kazi Ploae ". dupa ceva timp si Kazi a zis " pace pentru Dragos " dupa o piesa cantata de pe Imperiul Lianelor, daca-mi amintesc bine. Dar tot nu stiu ce sa cred, in mare parte, pe Silent Regis, ii injoseste grav pe cei de la Specii laughing. Salut!

2 răspunsuri:
| UnleashedPsycho a răspuns:

Oricum Kazi e mai bun ca cei de la Specii. O fi Dragonu' bun, dar numa' pe segmentul lui cu drogurile şi căcaturi. Chimie e praf.

| Nucreeed a răspuns:

No idea