| wolder a întrebat:

Este adevarat ca Metallica vine in vara 2013 in Romania?

Răspuns Câştigător
| aliceinchains a răspuns:

Cică ar fi posibil. Ori un concert propriu-zis cu ei ori s-ar putea să vină la OST 2013, că tot cam în perioada aia este. Acum, să vedem...

5 răspunsuri:
| KristalPop a răspuns:

Metallica ar putea susţine un concert în 2013 în Bucureşti! Dar deocamdată este doar un zvon venit din Cluj. În februarie şi martie 2013, Metallica va susţine concerte în Australia, iar ultimul concert confirmat în 2013 este în septembrie, în Rio de Janeiro. Deci, există loc destul pentru ca Metallica să programeze un concert şi în România. Vezi pe metalhead.ro mai multewinking

| Labyrinth a răspuns:

Sunt în primul rând să râd de Lars.

| LanaSpectrum a răspuns:

Nu este inca nimic confirmat, dar sunt sanse destul de mari. Daca vor veni, eu oricum sunt acolo!

| MariusZap a răspuns:

Nu este sigur.Cei mai multi spun ca o sa vina insa sunt si sceptici.e cam 45% sa vina.O sa vina doar daca o sa faca un turneu prin Europa