| EduardGa a întrebat:

Este cineva care vine la concertul lui ANAHI, de pe 17 Decembrie, din Bucuresti (Complex Romexpo, Pav.18), de la ora 19:00?

3 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Eu nu stiu sigur. Am mai fost si pe 13 martie:X si acum nu prea mai am fonduri, plus ca nu`s din Bucuresti mai costa si drumul. Faza este ca eu vreau sa ajung neaparat daca mai da autografe ca data trecuta, pentru ca atunci nu am avut unde sa raman pana a doua zi. Oricum nu stiu nimic sigur poate chiar o sa merg la concert. Tu te duci?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe Raspuns-Rapid, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 100 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu vin... mi-ar placea sa ne intalnim mai multi sa mergem toti