| Serendipity17 a întrebat:

Hey! Tot caut dar nu gasesc...stiti cumva unde pot sa gasesc poze de la concertul lui Anahi de pe 17 decembrie in Bucuresti?

Răspuns Câştigător
| MiaDiamondGlow a răspuns:

Pe iconcert.ro si glossymagazine.ro happy videos daca nu gasiti dati-mi PM cu id-urile voastre happy

1 răspuns:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Si mie imi place Anahi! Si nu am gasit nimic pe youtube, dar am cautat acum vreo 2 zile.Am gasit in schimb de la concertul ei din Croatia. Fanii croati au putut uploada, dar fanii romani nu.Cauta pe youtube, trilulilu, megaupload, vplay, dailymotion etc.Imi place costumul mov de la piesa Mi Delirio.Bafta! :X