| Lifeisfearless a întrebat:

Este cineva fan Vocaloid? As dori sa aflu, pentru ca ma gandesc sa traduc melodii de la ei in romana, dar totusi as vrea sa vad daca exista cateva persoane care stiu cate ceva despre ei sau daca le place muzica lor.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ador melodiile lor love struck

| wBroscuța a răspuns:

Chiar te-as rugapuppy dog eyes ma bucur ca ti-a venit ideea asta love struck

| DyEnUtZaYoO a răspuns:

Da, traduce-ti-le pentru tine

| mikuka a răspuns:

Da eu sunt si cred ca este o idee foarte buna imi dai aresa ta de mess...si traducem

| mikuka a răspuns:

Da eu sunt si cred ca este o idee foarte buna imi dai aresa ta de mess...si traducem impreuna