| recrutulio a întrebat:

Site de stiri muzica. Am vazut ca mai exista cateva, insa nu stiu sincer cat succes au. De aceea v-as intreba pe voi daca ati citi/ daca ar avea un oarecum succes un astfel de site, numai cu stiri muzicale, fara dwonload-uri de melodii sau alte chestii ilegale. Ma gandesc sa fac unul si sunt curios daca ar prinde, as vrea ceva in genul music-news.com

1 răspuns:
| FallingRain a răspuns:

Cred ca ar fi un site bun, eu sincer l-as vizita zilnic. Daca-l faci, sa imi scrii link-ul, ca abia astept sa vad un site cu stiri din muzica fara download-uri ilegale. Sa stii ca au un oarecare succes, dar asta depinde si de calitatea informatiilor publicate pe site. Deci sa ne dai link ca eu abia astept sa-l vad!