| ROLion a întrebat:

Este o melodie care o da des la radio zilele astea mai ales seara. E o melodie mai calma ceva gen house/dance si pe refren e o fata care canta "WHi You" si repeta intrebare pe refren de vreo cateva ori. mai mult nu am inteles si mereu cand o aud sunt printr-un local sau ceva de genu si astfel nici nu o aud clar si nici nu pot vedea cum se chema... daca ma poate ajuta cineva sa o gasesc ii sunt recunoscator.

4 răspunsuri:
| Anddreee a răspuns:

Nu e cumva Rihanna - Man Down? thinking

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Spune-mi postul şi îţi zic eu melodia.Ascult radio-urile mereu la telefon.Şi apoi le descarc de pe net.Şi eu am auzit o melodie în care spune în refren " I feel enough to love you" şi ascult în continuare, să văd cine o cântă.O zi frumoasă. Nobody4Nobody.

| ROLion explică:

Si nu, nu este rihanna - man down tongue dar merci pentru ajutor... cum am zis e ceva stil dance/house mai lent si o voce de fata repeta intrebarea WHi You pe refren... cred ca e a unui artist roman melodia

| ROLion explică:

Melodia a dato astazi la kiss fm la ora 13:08... o stie careva.cum se numeste?