| Elial a întrebat:

Este o melodie de la Kheops parca.era in videoclip cu o fata mica si un baiat mik si baiatu venea la fata si fata ii decshide usa si fata ii ia floarea baiatului si ii inchide usa in nas, dupa aia batu si fata is mari.si canta pe acolo si nu era melodia asa inceata...era mai saltareata... fata era bruneta cu parul cret si baiatul era chel parca cine stie funda! :*

Răspuns Câştigător
| ioanaioana a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=IncORYx_4K8? Daca e asta imi dai funda? plzzzzz