| anyhylator a întrebat:

Este o melodie disco-religioasa de craciun pe care am auzit-o de dimineata la radio( cred ca era la radio Romania). in versurile refrenului pe ritm disco se spunea ceva de Mariaaaaa, ave Maria... got to. feel it,, ceva de Messia...
Are cineva idee cum se numeste melodia?/

2 răspunsuri:
| CasaLocCo a răspuns:

Daca nu ma insel chiar AVE MARIA.O canta si corul scolii noastre.laughing Funda?

| anyhylator explică (pentru CasaLocCo):

Nu este, deoarece ave maria e prea religioasa eu am zis disco, oricum am aflat cum se numea