| Diiana232997 a întrebat:

Este o melodie in telenovela "Cameleonii" de pe acasa, a fost pusa intr-un bar si e cam asa ceva "Lolita, Lolita..." si cred, adica is sigura ca o canta Belinda(Valentina) am gasit-o pe youtube dar nu mai mult de un minut.Imi poate zice si mie cum se numeste si unde o gasesc(daca este)mai mult de un minut.big grin

4 răspunsuri:
| baietzelu a răspuns:

Http://cauta.trilulilu.ro/audio/Belinda
Uite cauta acolo, si daca gasesti da-mi un semn ca ti-o iau eu de pe trilulilu.

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Se numeste Lolita, lolita si o canta Belinda happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincera sa fiu qiar nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrii pe net "Lolita, Lolita..." si de cine e cantata si o gasesti sigur