| anonim_4396 a întrebat:

Este o melodie mai noua in care canta un baiat (are o voce putin mai ciudata, zic eu happy ) cu Katie Perry, imi poate spune cineva cum se numeste melodia? Un link spre videoclip sau sa-mi spuneti cum il cheama pe baiatul care canta? Am cautat vreo 3 ore peste tot si nu am gasit nimic! sad

4 răspunsuri:
| thepunusher a răspuns:

Snoop Dogg?

| thepunusher a răspuns:

Nu prea seamana laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e Snoop. Nu l-am mai vazut pana azi, deci este un cantaret nou!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mii de scuze! Era vorba de Lily Allen, nu de Katie Perry. Seamana amandoua sau mi se pare mie? :)
Am gasit si videoclipul: http://www.youtube.com/watch?v=il7Dqe1viGw