| anonim_4396 a întrebat:

Este o piesa in care la refren se repeta de multe ori "hello"(allo sau alo nu stiu sigur ce spune...) si e o voce de fata...stiu doar ca se aude "eilău"dar nu stiu exact care cuvant e...stie careva cum se numeste? Si nu e melodia lui Martin Solveig...

11 răspunsuri:
| DreamingAloud a răspuns:

Shayrine feat Frissco- hello?

Apache
| Apache a răspuns:

Martin solveig & dragonette- hello

Apache
| Apache a răspuns:

...scz nu am citit ultima parte a intrebarii rolling on the floor

| AlexaS a răspuns:

Cred ca asta e
Hello Hello - Paramore

| lanadelsex a răspuns:

Poate e Ashley Simpson - LOVE... Si eu am avut impresia ca zice " Hello" dar de fapt zicea L o L o L o L o V e... In fine big grin Incearca!

| Alle15 a răspuns:

Miley Cyrus-Hello---ori
Rihanna-Hello baby!

Eu cred ca e miley!

| totmike a răspuns:

Nirvana-smells like teen spirit? daca te referi la asta vocea ii de barbat nu de femeie...he he. sper ca te-am ajutat

| Unique_5973 a răspuns:

Lady gaga-telephone funda?

| CldN a răspuns:

Este beyonce-hello

http://www.youtube.com/watch?v=bnVUHWCynig&feature=related

asta e?

funda?

| alexutzu997 a răspuns:

Ashlee Simpson - L.O.V.E! O gasesti aici : http://www.youtube.com/watch?v=a41s4IMyamQ. Sper ca te-am ajutat!:)