| vagabond a întrebat:

Esti o fata rea si tu mie vrei sa-mi furi inima dar nu ti-o dau pentru ca e ranita deja de o alta fata rea
si am jurat pe viata mea ca nu o sa ma mai incurc niciodat cu asa ceva.stau cugetat in pat gandindu-ma
ce sa fac ca numai cu fete rele pot sa stau care imi ranesc inima slabita de la prea multe suferinte
provocate de fetele astea pe care nu`mi doresc sa le mai privesc ca de tine imi amintesc si inima mea isi doreste
sa fie furata de o fata cuminte si sincera nu ca tine o fata rea si si atat de rece care are o inima
fara sentimente. Voi stiti mereu cum sa furati inima baietilor cuminti si va bateti joc de ei ca de un
caine batut si apaoi lasa de stapan suferind si lipsit de aparare cine va credeti voi fetelor daca aveti
fite si atat de rele? voi nu stiti ce inseamna aia a iubi dar ganditiva ca intr-o buna zi baiatu de langa voi
va deveni si el rau si va veni ziua aceea cand baiatul va paraseste si inimile voastre vi le zdrobeste si atuncea
o sa vedeti si voi cum ne-am simptit noi cand ne spuneati vorbe care ne durea atat de mult incat
inimile noastre se inecaut in tristetea lor dezamagitoare.

ce parere avetibig grin app daca nu intelegi ceva spuneti-mi ca mai ceva greseli pentru ca ma grabesc cand scriu cum imi vine o rima incep sa o scriubig grin

7 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Sincer...mai incearca happy

| xxxxxxxxdfsfsdfsdf a răspuns:

E dragut...Dar mai intai gandeste-te si apoi scriebig grin

| Iisusa a răspuns:

M-am pierdut pe undeva pe la 'Eşti o fată...'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu îmi place.
Încearcă niște cuvinte mai adecvate, consultă un dicționar fiindcă e prea simplu și incomplet. De asemenea, scurtează versurile. Folosește figuri de stil cât încape. Evită clișeele. Apoi rescrie și revino.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi întâi fă-le ca lumea și apoi postează...

| vagabond explică:

Sincer nici mie nu imi place pentru ca le-am facut numa asa m-am grabit nu am stat sa le fac asa cum am vrut

| vagabond explică:

Mai astept parareri!