| 120daniela123 a întrebat:

Aveti vreun remediu pentru o inima ranita? dau funda sad

Răspuns Câştigător
| smarttie a răspuns:

Remediu efectiv nu stiu, stiu ca atunci cand am avut probleme de genul am iesit cu prietenii in oras am ascultat probleme altora si am lasat timpul sa treaca.
E greu sa treci peste asa ceva dar timpul vindeca orice rana.
Incearca sa pui in balanta lucrurile bune si rele ale relatiei voastre si o sa iti dai seama ca asa este cel mai bine.
Daca o anumita persoana a plecat din viata ta inseamna ca asa e cel mai bine pentru tine.

3 răspunsuri:
| Seducatorul a răspuns:

Ia o aspirina, poate iti trecelaughing
Daca nu, vino la mine ca te vindec eu!

| 120daniela123 explică (pentru Seducatorul):

Hahaha nu cred ca vrei...

| SparkleO a răspuns:

Lasa aspirina... spune-i cuiva ce ti s-a intamplat. Iti va fi mai usor sa treci peste toate... dar ai grija cui.