| xBlackPearlX a întrebat:

Buna ma numesc Andreea... Voi ce iti alege din aceste instrumente(doar unul) - Pian, -Chitara, -Tobe

Răspuns Câştigător
| Ella3133 a răspuns:

Chitaraaaa love struck

26 răspunsuri:
| tinaHd a răspuns:

Pian:X:*

| DyaElla a răspuns:

Chitara sau tobe (dar nu cred ca m`as pricepe)
Daca vrei sa inveti sa canti la un instrument, alege`ti ce iti place tiehappy ar fi bine sa le incerci pe toate, iar apoi iei o decizie happy
Baftahappy*

evenso
| evenso a răspuns:

Evident ca pianul este cel mai frumos instrument happy

Răspuns utilizator avertizat
| AlexaSiAtat3 a răspuns:

Chitara, deoarece este mai practica si mai usoara.

| MyMindRules a răspuns:

Buna! Eu as alege pianul love struck, apoi chiatara si tobele.

| AlexCrb a răspuns:

Snare sa fie!

| GFantastikBaby a răspuns:

Chitara, clar. Apoi tobe, si pe urma pian.

| madyddd a răspuns:

Buna. eu as alege pianul. e unul dintre instrumentele mele preferate... nu ma pricep foarte bine blushing dar imi place.love strucklove strucklove strucklove struck

Răspuns utilizator avertizat
| JoAnne9 a răspuns:

Eu fac pian si imi place la nebunie.Fac cu profesionist si mi-a recomandat pianul ca instrument de inceput. Daca stii la pian o sa-ti fie usor la toate.

| ali98na a răspuns:

Chitara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tobe.

| KiddaBăă a răspuns:

Chitara, normal happy!

| Mitsuri10 a răspuns:

Pai deoarece sunt mai zbuciumata de felul meu tobele.[nu imi displace chitara electrica]Dar daca esti genul melancolic poti alege chitara clasica. Sper ca te-am ajutatwinking

| αntoniα a răspuns:

Pianul :-X

| Denisseq a răspuns:

Tobe e super

| nousername2 a răspuns:

Chitara:X nu platesti mult omului care te invata si inveti repede
si eu vreau

| Fuego a răspuns:

Tobe

| radu1993 a răspuns:

Chitara ca face cel mai mult zgomot

| Kukiii a răspuns:

Tobe,baby love struck

| EvaLove a răspuns:

PIANUL. la tobe mi se pare greu iar chitara am incercat sa invat si nu am reusitlaughing acum depinde si de talentul fiecaruia :* bafta

| NuMeSiMpLu a răspuns:

Mie imi plac mai mult tobele in timpul liber cant la ele.Am inventat multe cantece frumoase.

| Maya17mia a răspuns:

Pian

| Sebastian_Alex_1992 a răspuns:

Chitaraaa desigurbig grin