| XatomisX a întrebat:

Eu intodeauna cand ascult metallica nothing else matters mi se face pielea de gaina laughing doar celor care intr-adevar le place simt acelasi lucru happy

Răspuns Câştigător
| Sἶrenἶa a răspuns:

Wai exact asta o ascultam acum! :)) Numa` ca asta:
http://www.youtube.com/watch?v=NJhWnn92cWk

| XatomisX explică (pentru Sἶrenἶa):

Igor Presnyakov este un chitarist extraordinar ce poate face doar cu o acoustica. happy

| Sἶrenἶa a răspuns (pentru XatomisX):

Yep!

7 răspunsuri:
| Downfall a răspuns:

E o melodie frumoasă asta-i clar, dar mie nu mi se face pielea de găină când o ascult. Sunt melodii care mă emoţionează mult mai mult.
Uite de exemplu când ascult melodia asta la maxim, şi sunt atentă doar la ea, mi se face pielea de găină:;))
http://www.youtube.com/watch?v=p9Fyib7NZ8w
Sigur e şi din cauza vocei...pur şi simplu superbă :D

| thegatekeeper a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel, insa numai atunci cand ma concentrez doar asupra melodiei in sine, fara sa fac si altceva in acelasi timp. Valabil si pentru o multime de alte melodii asemanatoare, inclusiv The Unforgiven.

| Broadband a răspuns:

Melodia asta am auzit-o intr-un spot impotriva accidentelor rutiere si de atunci a inceput sa-mi placa..de cate ori o aud parca vad pe cineva suferind nu stiu ceva de genul.cel putin inceputul e bestial
ma bucur ca mai exista oameni ce apreciaza muzica adevarata nu doar manele si house in toate partile happy
cu bine!

| MetalD a răspuns:

Ma emotioneaza, imi place foarte mult insa nu mi se face pielea de gaina.

| CNVundv a răspuns:

Care e intrebarea?