| Megas a întrebat:

Eu urasc de moarte muzica dance!
voi?

Răspuns Câştigător
| FucktheSystem a răspuns:

O destes. Nici nu prea poate fi numită muzică, sunt niște zdrăngănituri făcute pentru **** să dea din șunci la petreceri.
Sunt uimită cum mulți oameni se distrează așa...

12 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Şi eu. Mi-e silă de ea mai rău ca de o manea.

Baftă!

| FucktheSystem a răspuns:

Reny : Care dracu e legatura cu intrebarea? Se vede ca esti cam pe langa subiect.
Above : Daca prin a da din sunci o seara intreaga pe muzica dance inseamna sa te distrezi... atunci chiar nu stiu sa ma distrez. Dar pot sa zic ca e trist ca asa ceva sa ti se para distractiv.

| FucktheSystem a răspuns:

Above : Din tot ce ai scris acolo imi dau seama cat de incuiata mintal esti.
Vrei sa iti fac o lista cum am distrez eu? Ok, atunci.
Ma dau cu rolele agresive, ies cu prietenii in oras, ma joc pe wii, merg al film, vizitez tari straine etc. Deci am multe alte ocupatii de timp liber decat sa dau din buci intr-o discoteca pe muzica proasta.
Referitor la taiatul venelor, draga mea copila inculta emo nu este egal cu rock. Muzica de inmormantare? As fi curioasa sa aflul la ce inmormantare s-a pus AC/DC sau Megadeth... chiar as fi.
Faza cu muzica de inmormantare a scos la iveala faptul ca n-ai ascultat in viata ta o meldoie rock ( poate ai ascultat Tokio Hotel sau cacaturi din astea dar astea nu le poti numii rock) si cu toata ca n-ai ascultat iti exprimi un punct de vedere fata de un gen de muzica foarte variant. Toate melodiile dance suna la fel, in schimb rock-ul se imparte in mii de genuri care fiecare are ceva special. Informeaza-te inainte sa deschizi gura copil incult ce esti.
Apropo n-am nevoie de mila ta, fie-ti mila de oamenii care chiar au nevoie de asa ceva.

| FucktheSystem a răspuns:

Above Cu un **** de raspuns ca ala nici n-ai merita sa primesti un replay dar totusi nu suport sa vad prostie intr-un grad asa de ridicat.
1. Cum darcu sa raman "terminata", tu nici nu ma cunosti deci n-ai de unde sa stiu daca pana acum am fost "terminata" ca sa raman in continuare?
2. Daca nu asculti de unde edracu sti ca sunt pentru frustati/ inadaptati social/ minti cretine? Cum poti sa stii cum sunt daca n-ai ascultat? Doar ca ai un/o coleg/a care asculta rock si isi taie venele sau e inadaptata asta nu inseamna ca sunt toti asa, ca daca e sa facem generalizari si eu am vazut o pitipoanca, inbracata numai in roz, cu machiaj strident zugravita cu fond de ten care ziua asculta manele si noaptea dance prin cluburi dar asta nu inseamna ca toti care ascuolta dance sunt ca aia.
3."O scuip intre ochi", mentalitate de cocalar.
4. De unde dracu ai scos-o ca rock-eri sunt nespalati? Te-ai gandit mult inainte sa scrii asta sau ti-a basita asa prin creier?
5. Nu am degand sa imi tai nici o vena, dar tu cred ca ar trebui sa iti tai mai multe, asa ar mai scapa lumea de un incult sau inculta, ca dracu stie ce esti.

| FucktheSystem a răspuns:

Si asa de adio, ca nu intentionez sa ma cert cu toti cretinii de pe net, am o urare :
http://i234.photobucket.com/......unk-41.jpg
Observa semnul, observa gloantele, sunt toate pentru tine, aaa si era sa uit, uite si o melodie :
http://www.youtube.com/watch?v=iyd8dY8rRtA
Die die my darling.

| FucktheSystem a răspuns:

Poliku, buna si tie.
Nu trebuia sa ma cheme nimeni, e un site de intrebari, am raspuns la o intrebare. De ce discut gusturile altora? -Pentru ca despre asta e intrebarea.
Pe tine ce te-a adus pe aici?
Apropo daca vrei sa injuri injura corect...si in general straduieste-te sa scrii macar acceptabil daca nu corect...

Răspuns utilizator avertizat
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Sa o urasc de moarte? Pe dracu... nu se numara printre preferatele mele si atat...

| RoxyLaLa a răspuns:

Mie imi place. E parerea mea.

| Reny a răspuns:

Eu urasc de moarte muzica Rock!
Nu o pot suferi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta pentru ca ai gusturi de rahat si nu stii sa te distrezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@fuckthesystem si tie ce ti se pare distractiv? cred ca distractia la tine consta sa stai inchis/a in casa toata ziua si sa asculti muzica de inmormantare si sa-ti tai venele sau mai stiu eu ce pff sincer mi-e mila de astfel de oameni