| anonim_4396 a întrebat:

De ce unii il urasc pe Adrian Sina? adica il fac in toate felurile.cred ca sunt foarte invidiosi. mie mi se pare ca el e cel mai bun dintre artistii de muzica dance

Răspuns Câştigător
| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Ia si asculta niste dimmu borgir big grin sa vezi ce uiti de adrian si nu mai stiu cum laughing si... aaa da sina rolling on the floor

2 răspunsuri:
| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Xd

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vai de capul meu ce m am speriat cand am vazut un videoclip de-al lui dimmu borgirlaughingfiecare cu preferintele lui muzicale