| PhaseMorphXR a întrebat:

Exista cineva pe aici care prefera muzica Ambientala/Low-tempo? daca da, ce artisti ascultati/recomandati?

Răspuns Câştigător
| aenema a răspuns:

M83, Stars of the lid, Air, Dead Can Dance, Amiina

4 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Hmm. Angelo Badalamenti, Cirque du Soleil, Gary Scyman, Andrey Vinogradov, Karen Marie Garett, Taken by trees, si multe, multe altele... nu am timp sa ti le insir pe toate. Dar incearca astea... (in limita a ceea ce gasesti).

| JesterRO a răspuns:

Ascult cam din toate, ceea ce-i bun.
O sa-ti recomand cate ceva, chiar daca difera categoria putin.

Beanfield - Charles.
Beastie Boys - son of neckbone.
Banco de baia - Desert wind.
Silent Strike - sunt romani, foarte buni.
Balmorhea. Asculta "The winter" de la ei, pentru inceput.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kenny G, Omar Akram

| frzq1 a răspuns:

Daca-mi amintesc ce erau:
arve henriksen,skoltz_kolgen, andrew deutsch, anja lechner cu vassilis tsabropoulos, slowdive, eluvium.