| PunkyBrunette a întrebat:

Hei. Voi ce muzica ascultati? Ce artisti va plac?

15 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=cs-XZ_dN4Hc
'ga-mi-aș în ea de viață...

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Momentan,mi-a venit un chef nebun de Manowar.
https://www.youtube.com/watch?v=s1WS_n4_fy8

| LegionarulRoman a răspuns:

Rap. Artisti :Cedry2k, Dragonu,Carbon,Haarp Cord( temporar in formula Dragonu,Sisu,Stres), Stres, Bitza, Parazitii(Cheloo, Ombladon, FreakaDaDisk).

| Bøøgey a răspuns:

Ascult rap, reggae si nitelus rock. In ultima vreme am fost obsedat de 1Leu.

| zaratu a răspuns:

Simona Nae - K P Beat

| DoriKat a răspuns:

Nicki Minaj, Eminem, Kanye West, Jay-z, Chris Brown, Lil Wayne, Ludacris, Bon Jovi, Rammstein, Marilyn Manson, SS501, Kim Hyun Joong, Taeyang, Skrillex, Rihanna, Drake, Michael Jackson, Kesha, Pitbull, Katy Perry, Justin Timberlake, Black eyed peas, Will.i.am, Awolnation, Angels among demons, Selena Gomez, 2Pac, Snoop Dog, Parry gripp, Magic! si altii! (ps. nu ma pot hotărî care imi place mai mult )

| Darkness13 a răspuns:

Rock :
Black Veil Brides, Link Park, Hollywood Undead, Skillet, Paramore, Avenged Sevenfold, One Republic etc.
Altele :
Eminem, Rihana, Shakira, Lady Gaga, Indila etc.
Clasica :
Vivaldi, Beethovem, Mozart etc.
Jazz :
Louis Armstrong, Ella Fitzgerald etc.
Mai ascult opera si muzica instrumentala (pian, vioara, chitara etc. )
Stiu, multe genuri, toate diferite, dar asta e, nu exista gen muzical, in afara de manele, care sa nu aiba cel putin un interpret ori o melodie care sa nu imi placa. happy
Dar genul meu preferat este ROCKUL!

| AndradaE a răspuns:

Arctic Monekys, The Pretty Reckless, Lana Del Rey, Moddi, melodii de la toti artistii din Young Money si Lorde.

| Pinka18 a răspuns:

Uite lista mea cu melodiile preferate http://www.youtube.com/......?/playlist

| olaruandra2000 a răspuns:

Dai funda? Eu una ascult: Derniere Danse, inevitabil va fi bine, atâta timp cât mă iubesti, je suis malade... dacă îți plac îți mai dau.

| Alexuzzi a răspuns:

Eu ascult rap si artisti mei preferati sunt cei de la B.U.G Mafia.

| Danutraul7777 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=GrLDGWX6BNk asta sau daca iti plac manelele recomand florin osanu