| anonim_4396 a întrebat:

Exista melodie mai tampita decat Vara nu dorm? rolling on the floor

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dragostea se face in minim 2

17 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Tu numesti acel zgomot "melodie"?

| Zendaa a răspuns:

Da,Iarna nu dorm.

| jACKiLLdARK a răspuns:

Ooooo, daaa...cum sa nu? Piesa aia de o dadea pe la toate radio-urile romanesti -> ai si eu ti pego (daca asa se scrie thinking )

| anonim_4396 explică (pentru jACKiLLdARK):

Se scrie" ai se eu te pego" si da e jalnica, mai ales cand auzi traducerea(de fapt nu-i nevoie, dansul spune totul)

| ewygirl a răspuns:

Da...
Justin Bieber-Boyfriend si Corina- A ta
laughing

| NoShit a răspuns (pentru ewygirl):

Si Andrei Leonte - Mirosul Tau De Scoici

| ewygirl a răspuns (pentru NoShit):

Daca spui tu... :-)

| rutanklan a răspuns:

Serios acum... De la mr Saxobeat pana la hot toate is tampite.

Răspuns utilizator avertizat
| Almássy a răspuns:

laughing da cred ca toate: mamasita -zbor; l-ai vazut?

| Dragonfly6 a răspuns:

Prea multe sa le scriu pe toate laughing))))

Răspuns utilizator avertizat
| Raynn a răspuns:

E la egal cu tot restul pop/hip-hop si cam orice mai gasesti pe la kiss tv/fm sau utv.

| TempleOfTheDog a răspuns:

Daca asa ceva te enerveaza, incearca sa rezisti o saptamana in clasa mea.

| KerrigaNee a răspuns:

Bitch please. Justin Bieber rolling on the floor

| patrick5 a răspuns:

Deci, sunt fffffffffff multe porcarii de melodii date pe la radiouri si la tv si nu pot sa le scriu pe toate.
Uite cateva pe care le urasc :
In frunte se afla... Alex Velea - Minim Doi - nu am auzit melodie mai proasta
Gay-ul ala brazilian Michel Telo cu prostia lui care nu se pote numi melodie
Alt gay brazilian, Gusttavo Lima
Bineinteles, Vara nu Dorm
Apoi, orice melodie a lui Bieber
Si mai nou, orice este pe UTV, kiss fm/tv, Mtv. Mai bine ascult melodiile de pe VH1.
Ma bucur ca nu sunt singurul care uraste melodia asta cu vara nu dorm si restul' porcariilor

| LauRentiuRaul a răspuns:

DA exista multe majoritatea le canta justin bieber.