| anonim_4396 a întrebat:

Exista oameni care sa nu asculte muzica?

Răspuns Câştigător
| DeMeTrIoN a răspuns:

Da, exista si nu numai surzii, ci si cei care au multa treaba.:-p Si, Sergiu (am vazut mesajul de la tine) si tu poti sa-mi zici mie Cristina.:d

6 răspunsuri:
| LoveDee03 a răspuns:

Nu am intalnit pana acum dar este foarte posibil, pana si fratele meu cand avea 1 luna asculta, ca era dat pe muzica la televizor, succes!

| a1doru a răspuns:

Surzii.

| DeMeTrIoN a răspuns:

Da, exista pe langa surzi mai sunt si cei care au o gramada de treaba! Si, Sergiu (am vazut mesajul de la tine) si tu poti sa-mi zici mie Cristina.:d

| DeMeTrIoN a răspuns:

Cei care au o gramada de treaba! Si, Sergiu (am vazut mesajul de la tine) si tu poti sa-mi zici mie Cristina.:d

| DeMeTrIoN a răspuns:

Sergiu, in legatura cu mesajul. Cum te numesti pe facebook?

| pinguuina a răspuns:

Da. Cei surzi.