| Ecea a întrebat:

Mai exista oameni care asculta muzica clasica?

De ce da? Sau de ce nu?

4 răspunsuri:
| Ecea explică:

@Ema da,ascult foarte mult, am multe studii in domeniul muzicii clasice.
Eram doar curios daca tineretul sau in general oamenii mai asculta asa ceva, dar dupa cate vad eu nu prea.Lumea se degenereaza.

| nellyneliana a răspuns:

Sigur ca exista! Cei care asculta muzica clasica prefera acest gen de muzica si ii relaxeaza. Fiecare e liber sa aleaga ce stil de muzica asculta.

| EmaS a răspuns:

Imi place muzica sa ascult muzica clasica, imi confera un confort sufletesc, ma relaxeaza.Dar tu?

| FumezClipe a răspuns:

Da.Mama mea ascultă muzică clasică foarte mult, şi are 35 de ani.
Muzica aceasta a creat rock-ul.