| BestOfTheBest a întrebat:

Fac Rap si sunt putin rarait iar asta ma incurca prea mult. Cum pot scapa de asta?

7 răspunsuri:
| Insurgent a răspuns:

Nu cred ca poti face ceva anume, nu vei scapa de raraiala, bine stiu ca nu asa se zice Ș)). Nu stiu incearca sa nu folosesti prea multe cuvinte care contin `` r `` pentru a nu suna atat de rau, dar eu zic mai bine sa te obisnuiesti cu asta si sa incerci sa canti ceva care sa te avantajeze cat mai mult.

Răspuns utilizator avertizat
| danielalex a răspuns:

Incearca sa fumezi o perioada sau sa bei ceva tare regulat, poate iti va fi de ajutor, mult noroc!

| danielalex a răspuns:

Fumeaza iarba sau du-te la un doctor specializat

| BestOfTheBest explică (pentru danielalex):

M-am apucat de 2 saptamani de fumat.dar nu iarbastraight face

ceva tare cum ar fi? ..cat de regulat? de cate ori pe saptamana si cam cat?