| iricool1996 a întrebat:

Fac un sondaj:dintre cei care au ascultat noile melodii ale lui Lady Gaga de pe albumul Born this way, care v-a placut cel mai mult? Cel mai inteligent raspuns primeste fundita, iar vot primesc toate, in afara celor care spun ceva rau despre lady gaga sau fanii ei, care vor primi stupid!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai mult mi-au placut Judas si Heavy metal lover(nu pot alege una singura), dar imi plac mult si Scheibe sau Bloody Mary(desi aceasta nu este tocmai pe gustul meu, are ceva foarte special).

4 răspunsuri:
| Sconcsiş a răspuns:

Nici una. Lady Gaga e un căcat care ar vrea să cânte pop, deşi sună mai mult a manele.

| ImMoW9 a răspuns:

Heavy metal lover :X:X:X... Imi place cel mai mult

| mileyselydemy a răspuns:

Sa stii ca mie imi place atat melodia Born this way cat si Judas dar vidioclipurile, dupa parerea mea nu sunt prea bune(fara suparare) dar din punct de vedere muzical sunt super! Funda!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai dacă spun că îmi place Lady Gaga, nu aș spune ceva inteligent. Deci cum facem?