| Astadeaici a întrebat:

Faceti-mi s i mie top 5 al celor mai tari melodii cu Puya (singur sau feat. oricine)

3 răspunsuri:
| GoldCobra a răspuns:

Nu vreau sa fiu rau dar puya este un rapper slab : este groaznic live, are linii melodice groaznice si etc. daca vrei asculta sa veizi daca iti place : cedryk, parazitii, bitza, deliric, doc, guess who.

| Astadeaici explică (pentru GoldCobra):

Cam stiu dar, nu stiu de ce dar este rapperul meu preferat...parazitii, gess who, bitza,, astia ii stiam si eu dar imi place puya si pentru ritmurile de pe fundal.

| rockmeout a răspuns:

1.VIP
2.Change
3.Undeva in Balcani
4.Sus pe bar
5.Nimic nu e nou