| Miky a întrebat:

Faceti un top : Kristen Stewart, bill kaulitz, Inna, Rihanna, robert pattinson, katy perry, zac efron, avril lavigne, lady gaga, beyonce, antonia

argumentati!

:d

Răspuns Câştigător
| By3nkutzza a răspuns:

Kristen Stewart, Robert Patisson, Avril Lavigne, Rihanna, Zac Efron, Bill Kaulitz, Antonia, Katy Perry, Beyonce, Lady Gaga, Inna.

5 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Dave Mustaine, James Hetfield, Serj Tankian, Angus și Malcolm Young.
Nu cred că are rost să argumentez...

| FucktheSystem a răspuns:

@darkempire Bună întrebare, probabil ea a considerat că Avril Lavigne și Bill intră în categoria rock-eri...

| TheDarkEmpire a răspuns:

Care rockeri? laughing

| Radioactive a răspuns:

Tu bagi în aceeaşi oală actori, cântăreţi pop şi rockeri. Şi pe Antonia de unde ai mai scos-o? Cine e Antonia să fie pusă la un loc cu ceilalţi, cu toate că nici pe ei nu prea îi admir?

| TokioFan a răspuns:

Bill Kaulitz love struck,Avril Lavigne,Lady Gaga,Kristen Stewart,Katy Perry,Rihana,Beyonce,Robert Pattinon,Zac Efron, Inna, Antonia