| zzzuperman a întrebat:

Faina melodia, din pacate nu a fost promovata la tv

http://www.youtube.com/watch?v=6_suLsChE6Q&feature=relat ed

Răspuns Câştigător
| Sylx a răspuns:

Sincer, atunci cand am ascultat-o nu mi-a placut inceputul, credeam ca o sa inceapa cu expresii care mai de care mai vulgare dar am ascultat-o pana la capat...si mi-a placut si nici vorba de vulgaritate. Melodia transmite un mesaj, este chiar o atentionare pentru cei care se grabesc sa se maturizeze sa nu alunge copilaria din sufletul lor, pentru ca este ceva care o sa le lipseasca mai tarziu cand devin adulti.

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Superba.

| cornel a răspuns:

Draguta

| biiiabyby a răspuns:

Acum cateva zile am gasit-o si eu intamplator pe youtube. Fara cuvinte! Tot respectu' pentru oamenii astia.Si mai era o melodie ceva de genu, cu alta tema.tot un geniu putea sa vina cu ideea.

Nanu ft Arssura-Trup Fara Suflet