| DarQueen a întrebat:

Exista fani sau super-fani CINEMA BIZARRE? Daca da, raspundeti! vreau sa cunosc cat mai multi fain. Eu sunt un fan inrait Cinema Bizarre, pur si simplu ador muzica lor! Va pup!winking >:-D

4 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu ma topesc dupa ei, dar am prieteni care sunt fani.big grin

Eu evident cred ca sunt un super fan... is iubesc p ei si muzica lor love struck Sunt cei mai tari! CB 4ever!

| uNu_2249 a răspuns:

Imi plac foarte mult cateva melodii ale lor.winking

| Alexa_6162 a răspuns:

Super-fan love struck Ii ador love strucklove strucklove struck Luv C. B.