| sclipicilaurazanaprintesa a întrebat:

FETE:
Cine o place pe Lady Gaga, Inna, Andra, Antonia, Jenifer Lopez sau Brithney Spears?
Care credeti ca este cea mai sexy dintre ele? De ce?

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Crinaaaaa a răspuns:

Inna si Antonia sunt mai sexi...pt ca sunt si frumoase si au un corp de invidiat... funda?

3 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Din toate? Andra...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Britney Spears era cea mai sexy, pe la începutul anilor 2000. Dintre alea enumerate de tine, Antonia e cea mai frumoasă, dar sexy nu e niciuna. Cel puţin mie nu-mi plac.

| Toader_Andreea_1996_pDkq a răspuns:

Andra si antonia sunt sexi pentru ca sunt frumoase si au un corp minunat...