| BUBULINA a întrebat:

Florin Salam la Eurovison... ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| scumpik a răspuns:

Dar pana la urma ce ne intereseaza cand in tara asta nimanui nu-i mai pasa de noi oamenii obisnuiti!

41 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

De ce faceti discriminari? ca doar nu va canta o manea, va canta altfel de muzica

| rastafari_2977 a răspuns:

S-a dus de mult tara de rapa e plin de persoane cu dezabilitati mentale reduse si handicap muzical precum Florin Carnati si alti iluminatzi, zeitati la nivel de glob ce sa zic laughingCea mai inteligenta forma de viata consta in personalitatiile lor, care este. Lmao.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bestial:X:X. mai tare ca la Mondenii. Cred ca o sa vina intai la otv, sa-si faca lansarea. http://www.TPU.ro/......-tara-si/.
Uite parerea mea;).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un motiv pentru care m`as muta din romania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai pe naibastraight face? Doamne Maica Domnului. Nu mai bine ma duc eu sa cant "Ratustele mele"? Cantecelul ala de gradinitalaughing. Doamne chiar n`am auzit asta cu Florin Salam. SHOK!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haoleu... e visul meu mancat'as!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

'Stiu...mai nou nu mai haliti manele:-J'

| DoarNoemi a răspuns:

Looooooooooooollllllllllaughingrolling on the floor

| memerring09 a răspuns:

Omg. Nici in ruptul capului! Ne va face da ras rau de tot, de aceea ar fi bine sa nu se mai faca manelele! Florin=SUX. [si toti manelarii=SUX][desigur!]

| faragriji a răspuns:

Idem tuturor celor care au crezut ca tara se duce in JOS.
Cum sa trimiti un om care canta un asa gen de muzica... dintr-un punct de vedere nu am nimic cu el ca macar face live ( la nunti, la inmormantari etc. ) dar macar face nu ca altii. Dar totusi vocea lui provoaca numai durere. Si toti cocalarii acum sunt " vai i-a murit sotia vaii... nu stiu cee " frate din cate zvonuri am auzit eu de la oameni care stau pe unde statea sotia lui Salam. TIPA SE DROGA. Soo nu il mai plangeti(cei care il plang ) atat vaii a murit a murit si ce si bunicamio a murit si fiecare are persoane care au murit ASTA E! Ideea era ca nu putem NICIODATA sa trimitem o asa voce un asa ' talent ' la Eurovision.

| nirvanafreak a răspuns:

Imi vine sa rad. Dar nu ca un fel de chicot.Ci in hohote.

| yldi a răspuns:

As zice ca nu esti sanatoasa!