| andu89 a întrebat:

Fratior, poate ma ajutati si pe mine big grin am auzit si eu o melodie pe radio 21 (acum 2 saptamana) si in refren zicea ceva de genu "yeke yeke" cantat de un fel de cor de femei (ceva de genu). si mai canta si un barbat (dupa voce cred ca un om de culoare) care zice (tot "ceva de genu") "gonna bring (sau start) the fire" (tot in refren)...nici nu stiu cum sa va explic mai bine pentru ca nu prea am inteles ce zicea. ( - - - - yeke yeke, gonna start the fire, ----- yeke yeke, gonna ---) asa ceva. sper sa ma ajutati si pe mine big grin multumesc anticipat big grin

Răspuns Câştigător
| ellutza a răspuns:

Mattara -send the message (yeke yeke ) http://www.youtube.com/watch?v=WN__a6ydbfA poate dai funda daca e asta :P

2 răspunsuri:
| ellutza a răspuns:

Cu placere tongue ma bucur ca te-am ajutat :* si multumesc de fundita tongue

| andu89 explică:

Multumesc FOARTE frumos! asta este melodia :X:X pffff cat am mai cautat_o. ti_am dat funda, desi nu stiu ce inseamna asta (sunt nou pe aici)hee hee multumesc inca o data.