| gguk000 a întrebat:

Fundă :3! Hei TPU, am nevoie de nişte sfaturi. Vreau să mă apuc de RAP, ştiu că e prostesc şi am nevoie de antrenament. După cum am observat cântăreţii de rap, nu au toţi voce. Vreau să îmi înfiinţez o trupă şi am nevoie de niște răspundere:
●Ziceti-mi şi mie niște antrenamente pentru voce. Sfaturi!
●O să încep să fac vocalize. Nişte sfaturi?
●Nume de trupă. Trupa este formată din 2 fete, am nevoie. FUNDĂ

1 răspuns:
| RockaruL a răspuns:

Esti fata si faci vocalize pentru rap? E RAP, nu opera. Prea putin conteaza vocea, nu pentru asta ar trebui sa iti faci griji, conteaza sa ai ceva de transmis.