| petruta a întrebat:

Funda buna TPU cum pot sa imi sterg niste poze de pe facbook?

Răspuns Câştigător
| Biu a răspuns:

Deci 1. Dai click pe poza.
2.Acolo in stanga iti apare "Sterge aceasta fotografie".
3.Dai click pe "Sterge aceasta fotografie" si s-a sters poza.

Sper ca ti-am fost de ajutor.

2 răspunsuri:
| Alecssa a răspuns:

Sub poza, jos in stanga, sunt scrise cu albastu mai multe obtiuni, "Etichetează această fotografieDistribuieDescarcăAdaugă ca fotografie de profil
Şterge această fotografie."
da click pe "Şterge această fotografie"
Si asta e cam toata smecheria. NoROCK!

| urgentr a răspuns:

Intri pe facebook si dai click in stanga unde scrie fotografiile mele dupa aceea pe poza, jos sub poza scrie editare informatii album.Dai click pe ea si sus in dreapta scrie stergere si dai click pe ea, o sa-ti apara o chestie care te pune sa confirmi ca vrei sa stergi poza si tu dai click ca da.

funda? te rog