| Scikofit a întrebat:

Funda! Ce credeti care este ce mai buna casa de discuri din romania? Funda :X

Răspuns Câştigător
| SweetDreamss a răspuns:

Roton a fost candva o casa de discuri buna si la fel s Cat Music. totusi si-au pierdut din valoare in ultimul timp...
Mai nou cred ca cele mai bune case de discuri(nu dupa parerea mea) ar fi HaHaHa Production si Media Pro avand in vedere ca foarte multi artisti din Romania apaleaza la ele pentru a inregistra o melodie sau un ablum.

ByeByewinking